| Model | |
| PFA135 | |
| General | |
| Material | Aluminum |
| Dimension | Φ90.0mmx34.1mm (Φ3.54”x1.34”) |
| Inch Thread | M20(G1/2”) |
| Load Bearing | 1.0kg(2.2lb) |
| Weight | 0.16kg(0.35lb) |
| Color | White |
| Operating Temperature | -40ºC~+60ºC(-40℉~+140℉) |
| Humidity | 0~90% RH |
| Applicable Model | Please see “Accessory Selection” |
PFA135
Water-proof Junction Box
Features:
- Aesthetic design
- Material: aluminum
- Water-proof junction box
Not available.
Not available.




