| Model | |
| PFA101 | |
| General | |
| Material | Aluminum |
| Dimension | Φ159mmx35mm (Φ6.26”x1.38”) |
| Pipe Thread | G1 1/2’’ |
| Load Bearing | 3.0kg(6.61lb) |
| Weight | 0.24kg(0.53lb) |
| Color | White |
| Operating Temperature | -40℃~+60℃(-40℉~+140℉) |
| Humidity | <90% RH |
| Applicable Model | Please see “Accessory Selection” |
PFA101
Mount Adapter
Features:
- Aesthetic design
- Material: aluminum
- Mount adapter
Not available.
Not available.




