| Model | |
| PFA120 | |
| General | |
| Material | Aluminum |
| Dimension | 115.0mmx160.0mmx38.8mm (4.53”x6.30”x1.53”) |
| Inch Thread | M20(G1/2”) |
| Load Bearing | 7.0kg(15.43lb) |
| Weight | 0.53kg(1.17lb) |
| Color | White |
| Operating Temperature | -40ºC~+60ºC(-40℉~+140℉) |
| Humidity | <90% RH |
| Applicable Model | Please see “Accessory Selection” |
PFA120
Water-proof Junction Box
Features:
- Aesthetic design
- Material: aluminum
- Water-proof junction box
Not available.
Not available.




